Wspomnienia z II TURNUSU "Wakacji z Piratami"


tak minął drugi już turnus "Wakacji z Piratami", czyli półkolonii organizowanej przez OPP "Ogród Jordanowski" w Kozienicach. W czasie drugiej odsłony pirackich wakacji również nie zabrakło wrażeń i niesamowitej zabawy. Na uczestników "Klubu Letniego" czekało wiele atrakcji, m.in. pirackie zmagania sportowe, konkursy plastyczne, twórcze morskie zabawy przy muzyce szantowej i wiele innych ciekawych przygód.

W II części "Lata w mieście 2011" młodzi adepci sztuki pirackiej mieli niepowtarzalną okazję wzięcia udziału w wycieczce do Centrum Nauki "Kopernik" w Warszawie. W czasie kilkugodzinnego pobytu w Centrum dzieci miały okazję poznać tajemnice nauki i współczesnej techniki. Na własnej skórze odczuły, więc bliskość świata nauki.

W ostatnim dniu II turnusu odbył się Chrzest Piracki, który był ukoronowaniem ciężkiej pracy włożonej w przygotowanie się do roli prawdziwego pirata.

Ciężko w kilku zdaniach opisać przeżycia i emocje towarzyszące wszystkim tym wspaniałym chwilom, dlatego najlepiej ukażą je zdjęcia, jakie zamieściliśmy w Galerii tego turnusu.

W Ogrodzie Jordanowskim trwa już III( i ostatni) turnus "Wakacji z Piratami". Również w  czasie tego turnusu nie będzie czasu na nudę, a  młodzi majtkowie aktywnie spędzą czas wakacji. AHOJ!