Uroczyste rozpoczęcie roku pozaszkolnego - relacja

alt

 

W dniu 13.09.2011r. o godz. 16:30 OPP "Ogród Jordanowski" w Kozienicach zorganizował  uroczyste rozpoczęcie roku pozaszkolnego pod szyldem "Pieczonego Ziemniaka".

Pani dyrektor Urszula Strzelczyk przywitała uroczyście zebranych rodziców i ich pociechy po czym krótko przekazała najważniejsze informacje organizacyjne. W oczekiwaniu na pieczące się ziemniaczki rodzice mogli zapoznać się ze specyfiką każdych zajęć oferowanych przez naszą placówkę oraz porozmawiać z nauczycielami prowadzącymi koła zainteresowań.

 

Dużym zainteresowaniem cieszyły się zabawy integracyjne angażujące nie tylko dzieci, ale również całe rodziny. Aby się troszkę poruszać za panią Dorotką, Moniką oraz Anią w rytm wesołej piosenki powędrował naśladując śmieszne gesty pociąg krasnoludków. Następnym punktem programu były zabawy z chustą animacyjną. Największe emocje towarzyszyły przeciąganiu liny w  konkurencji mamusie kontra tatusiowie.  Po takim wysiłku przyszedł czas na upieczonego już ziemniaczka, który bardzo smakował dzieciom, a rodzicom przypomniał czasy ich dzieciństwa.

Mimo iż był to kalendarzowy dzień 13, dla przybyłych okazał się szczęśliwie spędzony ? ognisko dopalało się a zebranym ciężko było się rozstać.

Proszę spojrzeć na zdjęcia w galerii jak smakowicie wyglądały jabłuszka z żurawiną i ziemniaki prosto z ogniska.


W dniu 13.09.2011r. o godz. 16:30 OPP ?Ogród Jordanowski? w Kozienicach zorganizował  uroczyste rozpoczęcie roku pozaszkolnego pod szyldem ?Pieczonego Ziemniaka?. Pani dyrektor Urszula Strzelczyk przywitała uroczyście zebranych rodziców i ich pociechy po czym krótko przekazała najważniejsze informacje organizacyjne. W oczekiwaniu na pieczące się ziemniaczki rodzice mogli zapoznać się ze specyfiką każdych zajęć oferowanych przez naszą placówkę oraz porozmawiać z nauczycielami prowadzącymi koła zainteresowań.

Dużym zainteresowaniem cieszyły się zabawy integracyjne angażujące nie tylko dzieci, ale również całe rodziny. Aby się troszkę poruszać za panią Dorotką w rytm wesołej piosenki powędrował naśladując śmieszne gesty pociąg krasnoludków. Następnym punktem programu były zabawy z chustą animacyjną. Największe emocje towarzyszyły przeciąganiu liny w  konkurencji mamusie kontra tatusiowie.  Po takim wysiłku przyszedł czas na upieczonego już ziemniaczka, który bardzo smakował dzieciom, a rodzicom przypomniał czasy ich dzieciństwa.

Mimo iż był to kalendarzowy dzień 13, dla przybyłych okazał się szczęśliwie spędzony ? ognisko dopalało się a zebranym ciężko było się rozstać.

Proszę spojrzeć na zdjęcia w galerii jak smakowicie wyglądały jabłuszka z żurawiną i ziemniaki prosto z ogniska.