Wyniki IX Grand Prix w Tenisie Stołowym

 Przedstawiamy klasyfikację IX Gran Prix w Tenisie Stołowym.

 

 

Wyniki turnieju tenisa stołowego:

 

 

PSP klasa IV-VI chłopcy

08.10.

2011

12.11.

2011

03.12.

2011

04.02.

2012

24.03.

2012

Suma punktów

1

Adrian Musiał

(ZS Brzóza)

7

9

9

9

0

34

2

Dawid Baran

(ZS Brzóza)

9

7

6

7

7

30

3

Dawid Luśtyk

(ZS Brzóza)

6

5

7

5

9

27

4

Sebastian Szczepański

(PSP Miejska Dąbrowa)

0

6

5

6

6

23

5

Dominik Glegoła

(PSP Miejska Dąbrowa)

5

4

4

4

0

17

6

Dominik Bieniek

(PSP Miejska Dąbrowa)

0

2

0

3

0

5

 

 

 

PSP klasa IV-VI dziewczęta

08.10.

2011

12.11.

2011

03.12.

2011

04.02.

2012

24.03.2012

Suma punktów

1

Andżelika Kwaśniewska

(PSP Miejska Dąbrowa)

0

9

9

6

9

33

2

Natalia Serafimowicz

(PSP Bobrowniki)

9

6

4

9

7

31

3

Anna Luśtyk

(ZS Brzóza)

7

7

3

5

5

24

4

Karolina Pytka

(PSP Bobrowniki)

0

0

6

7

6

19

5

Karolina Mazur

(PSP Wólka Tyrzyńska)

6

5

0

3

3

17

6

Malwina Murawska

(PSP Bobrowniki)

0

0

7

4

4

15

7

Daria Mazur

(PSP Wólka Tyrzyńska)

4

4

0

2

2

12

8

Anita Szewc

(PSP Wólka Tyrzyńska)

0

3

0

1

1

5

 

 

PG klasa I-III chłopcy

08.10.

2011

12.11.

2011

03.12.

2011

04.02.

2012

24.03.2012

Suma punktów

1

Jakub Chołuń

(PG 1 Kozienice)

9

9

6

9

0

33

2

Piotr Górka

(PG Głowaczów)

7

7

9

5

0

28

3

Jakub Caban

(PG 1 Kozienice)

6

6

5

7

9

28

4

Adrian Rotuski

(PG Głowaczów)

5

0

7

6

0

18

5

Bartek Balcerowski

(PG 1 Kozienice)

4

4

4

4

0

16

6

Konrad Baran

(PG Brzóza)

2

3

0

0

0

5

 

 

PG klasa I-III dziewczęta

08.10.

2011

12.11.

2011

03.12.

2011

04.02.

2012

24.03.

2012

Suma punktów

1

Daria Baran

(PG Głowaczów)

9

0

0

0

7

16

2

Anita Padewska

(PG Głowaczów)

0

9

9

9

9

36

3

Anna Romanowska

(PG Głowaczów)

7

0

0

0

6

13

 

 

Normal 0 21 false false false PL X-NONE X-NONE

GENERALNA KLASYFIKACJA

IX GRAND PRIX W SZACHACH

Adrian Prasek

9

9

9

9

9

45

 

nazwisko i imię

03.11

02.02

suma

Adrian Szewczyk

9

0

18

Bartek Smolarczyk

0

0

7

 

IV ? VI

         

nazwisko i imię

06.10

03.11

01.12

02.02

22.03

suma

Sitkowski Karol

0

7

7

9

9

32

Babula Mateusz

0

2

4

6

5

17

Tkaczyk Dawid

0

4

0

5

3

12

Przybysz Mikołaj

0

3

0

0

7

10

Jankowski Jakub

0

0

0

4

0

4

Łukiewicz Bartek

0

0

1

1

0

2

 

IV ? VI

         

nazwisko i imię

06.10

03.11

01.12

02.02

22.03

suma

Babula Emilia

0

7

6

9

4

26

Małysa Paulina

0

0

7

5

9

21

Grabiec Dominika

0

4

4

2

3

13

Drewnik Anna

0

0

0

3

0

3

 

 

 

I ? III

       

nazwisko i imię

06.10

03.11

01.12

02.02

22.03

suma

Kurman Jakub

0

7

0

9

9

25

 

 

dziewczęta

Zawodnik Iga

9

9

0

7

7

32

Przedszkola chłopcy

           

nazwisko i imię

06.10

03.11

01.12

02.02

22.03

suma

Kurman Jakub

7

7

0

0

 0

14