Spotkania z rodzicami

alt alt

W dniach 10-11.02.2014 r. w Ognisku Pracy Pozaszkolnej „Ogród Jordanowski” w Kozienicach miały miejsce spotkania z rodzicami uczestników zajęć stałych prowadzonych w naszej placówce. Podczas spotkań dzieci i młodzież mogły zaprezentować umiejętności nabyte w trakcie pierwszego półrocza. Jednym z głównych celów zajęć otwartych w „Ogrodzie Jordanowskim” jest integracja poszczególnych grup oraz rozmowa z rodzicami, co stanowi podstawę rozwoju współpracy naszej placówki z rodzinami uczestników zajęć.

10.02.2014 r. odbyły się zajęcia otwarte dla rodziców dzieci uczęszczających na „Muzyczne inspiracje”. Spotkanie rozpoczęto krótkim podsumowaniem przez panie instruktorki, Małgorzatę Cieślak i Małgorzatę Winiarską, pierwszego półrocza zajęć. Podczas występu dzieci zaprezentowały swoje umiejętności wokalne, wykonując poznane piosenki z układem choreograficznym. Następnie uczestnicy zajęć wspólnie z rodzicami nauczyli się kowbojskiego układu tanecznego. Nie zabrakło cennej wymiany zdań między osobami prowadzącymi a rodzicami w kameralnej atmosferze „ogrodowej” kawiarenki.

Tego samego wieczoru odbyły się prezentacje uczestników zajęć „Zabawy z gitarą”. Podczas koncertu młodzi gitarzyści zaśpiewali z własnym akompaniamentem wiele znanych piosenek dziecięcych i żeglarskich oraz ballad rockowych. Występy poszczególnych grup odbywały się pod czujnym okiem pani Małgorzaty Winiarskiej, która przedstawiała rodzicom występujące zespoły oraz wspierała swoich uczniów przygrywając i włączając się do chórku.

11.02.2014 r.  w ramach spotkań z rodzicami odbył się występ dziewcząt uczęszczających na zajęcia „Cheerleaders -€“ taniec sportowy”. Każda z sześciu grup wiekowych zaprezentowała oryginalne stroje oraz swój układ taneczny przed licznie zgromadzonymi rodzicami i krewnymi. W dwóch grupach nieobecne tancerki z powodzeniem zastąpiła prowadząca imprezę instruktorka, pani Anna Rzeszotek, która poszczególne występy poprzedzała krótką prezentacją dokonań każdego zespołu.

Wszystkie dzieci biorące udział w występach ww. kół zainteresowań otrzymały w nagrodę za dotychczasowe osiągnięcia specjalne opaski odblaskowe z logo „Ogrodu Jordanowskiego”.