Mikołajkowe Turnieje: Tenisa Stołowego i Szachowy


W dniu 5 grudnia 2014 r. w Ognisko Pracy Pozaszkolnej "Ogród Jordanowski" w Kozienicach odbył się Mikołajkowy turniej szachowy.

Turniej rozegrano w trzech kategoriach wiekowych: szkoły podstawowe klas I-III, szkoły podstawowe klas IV-VI oraz szkoły gimnazjalne. Łącznie w zawodach wzięło udział 52 uczniów kozienickich szkół tj. Publicznej Szkoły Podstawowej nr 3 w Kozienicach, Publicznego Gimnazjum nr 2 w Kozienicach oraz uczestnicy Ogrodowego koła szachowego. 

Zawodnikom z podium wręczono dyplomy i upominki, zaś wszyscy uczestnicy, którzy dostali się do półfinału otrzymali po czekoladzie.

 

Kategoria: PSP kl. I-III

I miejsce Bartosz Basaj PSP nr 3
II miejsce Weronika Kościug OPP "OJ"
III miejsce Eryk Zając OPP "OJ"

Kategoria: PSP kl. IV-VI

I miejsce Grzegorz Cieśliński OPP "OJ"
II miejsce Kacper Wierzbicki PSP nr 3
III miejsce Mikołaj Pyzel PSP nr 3

Kategoria: Gimnazjum

I miejsce Jakub Mańturz OPP "OJ"
II miejsce Karol Sitkowski OPP "OJ"
III miejsce Kamil Tylus PG nr 2

 

 

W sobotę 6 grudnia 2014 r. w Ognisko Pracy Pozaszkolnej "Ogród Jordanowski" w Kozienicach odbył się Mikołajkowy turniej tenisa stołowego.

Turniej rozegrano w sześciu kategoriach wiekowych: szkoły podstawowe chłopcy klas I-III, szkoły podstawowe dziewczęta klas I-III, szkoły podstawowe chłopcy klas IV-VI, szkoły podstawowe dziewczęta klas IV-VI, szkoły gimnazjalne chłopcy oraz szkoły gimnazjalne dziewczęta. Łącznie w zawodach wzięło udział 80 uczniów którzy reprezentowali szkoły z Zajezierza, Augustowa, Głowaczowa, Brzózy oraz Kozienic.

Zawodnikom z podium wręczono dyplomy i upominki, zaś wszyscy uczestnicy, którzy dostali się do półfinału otrzymali po czekoladzie.

 

Kategoria: PSP dziewczęta kl. I-III

I miejsce Klaudia Połosa PSP Augustów
II miejsce Magdalena Kołdej PSP Zajezierze
III miejsce Wiktoria Mrozik PSP Głowaczów

Kategoria: PSP chłopcy kl. I-III

I miejsce Sebastian Cieślak PSP Zajezierze
II miejsce Dawid Bednarek PSP Głowaczów
III miejsce Bartosz Foremniak PSP Brzóza

Kategoria: PSP dziewczęta kl. IV-VI

I miejsce Julia Witek PSP Ursynów
II miejsce Paulina Serafinowicz PSP Głowaczów
III miejsce Daria Jasek PSP Janików

Kategoria: PSP chłopcy kl. IV-VI

I miejsce Mateusz Korzeń PSP Głowaczów
II miejsce Piotr Koniarczyk PSP Brzóza
III miejsce Kacper Mackiewicz PSP Głowaczów

Kategoria: PG dziewczęta

I miejsce Angelika Kwiatkowska PG Głowaczów
II miejsce Aleksandra Konofał PG Brzóza
III miejsce Izabela Ogonek PG Brzóza

Kategoria: PG chłopcy

I miejsce Dawid Luśtyk ZSO Brzóza
II miejsce Dawid Baran ZSO Brzóza