Walentynkowy Turniej Tenisa Stołowego

2017.02.15 turniej _GD_0005W dniu 15 lutego 2017 roku w Ognisku Pracy Pozaszkolnej „Ogród Jordanowski” w Kozienicach odbył się Walentynkowy Turniej Tenisa Stołowego Do turnieju przystąpiło 45 uczniów szkół z Kozienic, Zajezierza, Ursynowa, Brzózy, Sieciechowa, Grabowa nad Pilicą, UKS "Jarusie" Janików.

Turniej był podzielony na kategorie wiekowe: klas I-III chłopcy (9), klas I-III dziewczęta (1), klas IV-VI chłopcy (16), klas IV-VI dziewczęta (8) oraz gimnazjów chłopcy (6), gimnazjum dziewczęta (5). Każda kategoria rozgrywana była osobno.

Po zakończonym turnieju każdy uczestnik otrzymał okolicznościowy dyplom, zaś pierwsze pięć miejsc pluszowe walentynkowe maskotki.


Wyniki turnieju...

 

Kategoria PSP I-III dziewczęta:

1 miejsce Natalia Paluszek UKS "Jarusie" Janików

 

Kategoria PSP I-III chłopcy:

1 miejsce Mikołaj Wojcieszek UKS "Jarusie" Janików
2 miejsce Dawid Widliński PSP Ursynów
3 miejsce Marcel Dąbrowski PSP Zajezierze
3 miejsce Jakub Marzec PSP Ursynów
5 miejsce Bartłomiej Seremak PSP Ursynów
5 miejsce Jakub Nagadowski UKS "Jarusie" Janików
pozostali ex aequo VII miejsca.

 

Kategoria PSP IV-VI dziewczęta:

1 miejsce Natalia Tarczyńska PSP Ursynów
2 miejsce Maja Kołodziejczyk PSP Ursynów
3 miejsce Anna Wasińska UKS "Jarusie" Janików
3 miejsce Oliwia Panas PSP Zajezierze
5 miejsce Emilia Dąbrowska PSP Zajezierze
5 miejsce Oliwia Seremak PSP Ursynów
pozostałe ex aequo VII miejsca.

 

Kategoria PSP IV-VI chłopcy:

1 miejsce Mateusz Chrzanowski PSP Ursynów
2 miejsce Kamil Bratos PSP Grabów nad Pilicą
3 miejsce Karol Trociński PSP Grabów nad Pilicą
4 miejsce Mateusz Paluszek UKS "Jarusie" Janików
5 miejsce Sebastian Cieśla PSP Zajezierze
5 miejsce Brajan Krawczyk PSP Zajezierze
pozostali ex aequo VII miejsca.

 

Kategoria PG dziewczęta:

1 miejsce Weronika Duszka PG Duszka
2 miejsce Julia Witek PG Ursynów
3 miejsce Sylwia Kłos PG Brzóza
4 miejsce Natalia Budzińska PG Brzóza
5 miejsce Zuzanna Wasińska PG 2 w Kozienicach

 

Kategoria PG chłopcy:

1 miejsce Paweł Kołdeja PG Sieciechów
2 miejsce Mikołaj Maciejewski PG 1 w Kozienicach
3 miejsce Piotr Koniarczyk PG Brzóza
4 miejsce Filip Kusio PG 1 w Kozienicach
5 miejsce Kacper Drewnik PG 2 w Kozienicach
5 miejsce Damian Bernaś PG 2 w Kozienicach

 

Obszerniejsza galeria dostępna jest na facebooku.