Krasnoludki są na świecie - wręczenie nagród

W dniu dzisiejszym nastąpiło oficjalne wręczenie nagród uczestnikom Konkursu Plastycznego "Krasnoludki są na świecie". Wszyscy laureaci otrzymali dyplomy oraz statuetki krasnoludka. Uroczystość tą uświetnił występ nauczycieli oraz dzieci z Publicznego Przedszkola nr 5 im. Wandy Chotomskiej w Kozienicach, którzy przedstawili bajkę "Królewna Śnieżka i siedmiu krasnoludków".

 

Oto laureaci:

 

kategoria: przedszkola

I miejsce Katarzyna Klimowicz                z Publicznego Przedszkola nr 4 w Kozienicach
I miejsce Aleksandra Łopatowska           z Publicznego Przedszkola nr 4 w Kozienicach

II miejsce Aleksandra Łopatowska           z Publicznego Przedszkola nr 4 w Kozienicach
II miejsce Kinga Norowska                     z Publicznego Przedszkola nr 4 w Kozienicach

III miejsce Otylia Emanowicz                   z Publicznego Przedszkola nr 4 w Kozienicach
III miejsce Łucja Zawadzka                     z Publicznego Przedszkola nr 4 w Kozienicach
III miejsce Oliwia Mirecka                       z Publicznego Przedszkola nr 4 w Kozienicach

Wyróżnienia:
Kamil Kwaśnik           z Publicznego Przedszkola nr 4 w Kozienicach
Natalia Rutkowska     z Publicznej Szkoły Podstawowej nr 3 w Kozienicach
Dominik Bolek           z Publicznej Szkoły Podstawowej nr 3 w Kozienicach
Oskar Stępień           z Publicznego Ogródka Jordanowskiego w Radomiu
Kacper Stępień         z Publicznego Ogródka Jordanowskiego w Radomiu

 

kategoria: szkoły podstawowe klasy I-III

I miejsce Morena Mulazzani         z Publicznej Szkoły Podstawowej w Ryczywole
I miejsce Jan Kubiak                  z Zespołu Szkół Samorządowych w Garbatce-Letnisko
I miejsce Agnieszka Dasiewicz     z Młodzieżowego Domu Kultury w Radomiu
I miejsce Wiktoria Bańkowska     z Publicznej Szkoły Podstawowej nr 3 w Kozienicach

II miejsce Adrian Ośka                z Publicznej Szkoły Podstawowej w Ryczywole
II miejsce Monika Iwańczyk         z Publicznej Szkoły Podstawowej w Ryczywole
II miejsce Anna Ośka                 z Publicznej Szkoły Podstawowej w Ryczywole
II miejsce Alicja Trybuła              z Młodzieżowego Domu kultury w Radomiu

III miejsce Szymon Mycek            z Publicznej Szkoły Podstawowej w Woli Chodkowskiej
III miejsce  Adriana Łagus z Zespołu Szkół Samorządowych w Garbatce-Letnisko
III miejsce  Karolina Chałas            z Publicznej Szkoły Podstawowej w Brzeźnicy
III miejsce  Julia Górka                 z Publicznej Szkoły Podstawowej w Wólce Tyrzyńskiej

Wyróżnienia:
Gabriela Grabowska         z Zespołu Szkół Samorządowych w Garbatce-Letnisko
Marta Maciejczyk             z Młodzieżowego Domu Kultury w Radomiu
Natalia Maciaszczyk          z Zespołu Szkół Samorządowych w Garbatce-Letnisko
Kinga Stalmach               z Zespołu Szkół Samorządowych w Garbatce-Letnisko
Julia Cegłowska               z Publicznego Ogródka Jordanowskiego w Radomiu
Grzegorz Gwóźdź            z Młodzieżowe Domu Kultury w Radomiu
Zosia Grzyb                    z Młodzieżowego Domu kultury w Radomiu

Kacper Wdowiak            z Zespołu Szkół Samorządowych w Garbatce-Letnisko
Filip Marszałek                z Młodzieżowego Domu Kultury w Radomiu
Jakub Małysiak               z Publicznej Szkoły Podstawowej w Ryczywole