Wyniki turnieju tenisa stołowego

 

 

 

PSP klasa IV-VI chłopcy

16.10.

2010

04.12.

2010

22.01.

2011

26.03.

2011

09.04.

2011

Suma punktów

1

Konrad Baran

(ZS Brzóza)

 

9

9

9

9

9

36

2

Piotr Smolarczyk

(ZS Brzóza)

 

6

7

6

7

7

27

3

Dawid Baran

(ZS Brzóza)

 

7

2

5

5

5

22

4

Sebastian Szczepański

(PSP Miejska Dąbrowa)

5

4

4

6

6

21

5

Dominik Glegoła

(PSP Miejska Dąbrowa)

0

6

2

4

2

14

6

Michał Karaś

(PSP Przewóz)

0

5

1

3

3

12

7

Adrian Jurek

(PSP Bobrowniki)

4

0

7

0

0

11

8

Dominik Bieniek

(PSP Miejska Dąbrowa)

2

0

0

2

4

8

9

Robert Budziński

(ZS Brzóza)

 

3

0

3

0

0

6

10

Daniel Kacperek

(PSP Przewóz)

0

3

0

1

1

5

11

Krystian Mrozik

(PSP Bobrowniki)

1

0

0

0

0

1

 

 

 

PSP klasa IV-VI dziewczęta

16.10.2010

04.12.2010

22.01.2011

26.03.

2011

09.04.

2011

Suma punktów

1

Pytka Karolina

(PSP Bobrowniki)

7

7

7

0

5

26

2

Natalia Serafimowicz

(PSP Bobrowniki)

5

9

5

6

0

25

3

Magdalena Badowicz

(PSP Bobrowniki)

9

0

9

0

6

24

4

Karolina Cichocka

(PSP Miejska Dąbrowa)

0

0

6

9

9

24

5

Angelika Kwaśniewska

(PSP Miejska Dąbrowa)

4

0

4

5

7

20

6

Agata Śmielak

(PSP Miejska Dąbrowa)

6

0

0

7

0

13

7

Natalia Piasek

(PSP Miejska Dąbrowa)

0

0

2

4

4

10

8

Śmielak Aleksandra

(PSP Bobrowniki)

3

0

0

0

0

3

9

Malwina Murawska

(PSP Bobrowniki)

2

0

1

0

0

3

10

Renata Szewc

(PSP Wólka Tyrzyńska)

0

0

3

0

0

3

11

Daria Mrozik

(PSP Bobrowniki)

1

0

0

0

0

1

 

 

 

PG klasa I-III chłopcy

16.10.

2010

04.12.

2010

22.01.

2011

26.03.

2011

09.04.

2011

Suma punktów

1

Jakub Chołuń

(PG 1 Kozienice)

9

9

5

9

7

34

2

Piotr Górka

(PG Głowaczów)

7

7

9

0

9

32

3

Jakub Caban

(PG 1 Kozienice)

3

3

7

7

6

23

4

Bartosz Mańturzyk

(PG Brzóza)

6

6

4

5

5

22

5

Bartek Balcerowski

(PG 1 Kozienice)

2

4

1

6

4

16

6

Sebastian Krawiec

(PG 1 Kozienice)

4

5

2

4

0

15

7

Adrian Rotuski

(PG Głowaczów)

0

0

6

0

0

6

8

Damian Czachor

(PG Głowaczów)

5

0

0

0

0

5

9

Michał Wysocki

(PG 1 Kozienice)

0

0

0

3

2

5

10

Adrian Popiel

(PG Grabów)

0

0

3

0

0

3

11

Wojciech Cichocki

 

0

0

0

0

3

3

12

Patryk Gołębiowski

(PG 1 Kozienice)

0

2

0

0

0

2

13

Damian Maciąg

(PG Brzóza)

 

1

0

0

0

0

1

 

 

 

PG klasa I-III dziewczęta

16.10.2010

04.12.2010

22.01.2011

26.03.

2011

09.04.

2011

Suma punktów

1

Daria Baran

(PG Głowaczów)

9

9

7

0

7

32

2

Anita Padewska

(PG Głowaczów)

7

7

9

0

9

32

3

Glegoła Adrianna

(PG Głowaczów)

6

6

6

9

6

27

4

Anna Romanowska

(PG Głowaczów)

5

0

0

0

0

5