OJ Szanty

Miejsca w poszczególnych kategoriach:

I kategoria: zespoły - przedszkola

I miejsce:

- „Misolki" z Ogniska Pracy Pozaszkolnej „Ogród Jordanowski" w Kozienicach,
„Stary żeglarz Matt”, opiekun - Dorota Ziarkowska;

II miejsce:

- Publiczne Przedszkole nr 1 "Pod Topolą" w Kozienicach, „Budowa statku”, opiekun - Patrycja Rogalska;

III miejsce:

- "Wiolinki" z Ogniska Pracy Pozaszkolnej "Ogród Jordanowski" w Kozienicach, “Opowieść piracka”, opiekun - Dorota Ziarkowska;

IV miejsce – ex aequo:

- Oddział Przedszkolny z Publicznej Szkoły Podstawowej nr 4 im. J. Pawła II w Kozienicach, „Pojadę przez Morze”, opiekun - Małgorzata Kowalik;

- "Bemolki" z Ogniska Pracy Pozaszkolnej "Ogród Jordanowski" w Kozienicach, “Morskie przygody”, opiekun - Dorota Ziarkowska.

II kategoria: zespoły klas I-III szkoły podstawowej

I miejsce:

Publiczna Szkoła Podstawowa im. bp. Jana Chrapka w Świerżach Górnych, „Z piratami w świat”, opiekun - Irena Pawluczuk;

II miejsce:

Publiczna Szkoła Podstawowa im. bp. Jana Chrapka w Świerżach Górnych, „Morskie opowieści”, opiekun - Monika Deszczka;

III miejsce:

Publiczna Szkoła Podstawowa im. bp. Jana Chrapka w Świerżach Górnych, „Po przygodę”, opiekun - Dominika Markiewicz.

 III kategoria: duety klas I-III szkoły podstawowej

I miejsce:

CECYLIA CHOŁUJ I WIKTOR JAROSZ z Publicznej Szkoły Podstawowej nr 2 w Kozienicach, „Przechyły”, opiekun - Iwona Chołuj,

 IV kategoria: soliści klas I-III szkoły podstawowej

I miejsce:

KAMIL CZUBAK z Publicznej Szkoły Podstawowej w Rudzie Wielkiej– „Morze, moje morze”, opiekun - Przemysław Kowalski;

II miejsce:

ANNA ŚMIETANKA z Zespołu Placówek Oświatowych w Sieciechowie – „Przechyły”, opiekun - Monika Bachanek-Śmietanka;

III miejsce:

KINGA KOTAŃSKA z Publicznej Szkoły Podstawowej im. J. Chrapka w Świerżach Górnych– „Przechyły”, opiekun - Irena Pawluczuk.

V kategoria: zespoły klas IV-VI szkoły podstawowej

 I miejsce:

Publiczna Szkoła Podstawowa w Rudzie Wielkiej – “Płyń stary”, opiekun - Dorota Kwaśniewska;

II miejsce:

Publiczna Szkoła Podstawowa nr 2 w Kozienicach, „Samanta”, opiekun - Iwona Chołuj;

III miejsce:

Publiczna Szkoła Podstawowa w Janikowie, „Ląd przebudzenia”, opiekun - Iwona Chołuj;

IV miejsce:

Zespół Szkolno-Przedszkolny w Starych Słowikach, „ Morze”, opiekun Pani Bożena Szczur.

 VI kategoria: duety klas IV-VI szkoły podstawowej

 I miejsce:

PAULINA SADKOWSKA, JAKUB PLEWIŃSKI z Publicznej Szkoły Podstawowej w Rudzie Wielkiej, „Zmiana wachty”, opiekun - Dorota Kwaśniewska.

VII kategoria: soliści klas IV-VI szkoły podstawowej

I miejsce:

BARTŁOMIEJ SKIBA ze Społecznego Ogniska Artystycznego w Kozienicach, „Budujemy łódź”, opiekun - Jacek Bolek;

II miejsce:

JULIA CZARNECKA ze Społecznego Ogniska Artystycznego w Kozienicach, „Hej, hej bałtyckie morze”, opiekun - Jacek Bolek;

III miejsce:

LENA SZCZERBIŃSKA z Publicznej Szkoły Podstawowej w Rudzie Wielkiej, „Pół kroku stąd” opiekun - Dorota Kwaśniewska.

VIII kategoria: zespoły klas VII-VIII szkoły podstawowej

I miejsce:

Publiczna Szkoła Podstawowa w Rudzie Wielkiej, “Few days”, opiekun - Przemysław Kowalski;

II miejsce:

Publiczna Szkoła Podstawowa im. bp. Jana Chrapka w Świerżach Górnych, „Pieśń wielorybników”, opiekun - Luiza Nastula.

IX kategoria: duety klas VII-VIII szkoły podstawowej

I miejsce:

NATALIA WILCZEK, OLIWIER DĘBIŃSKI z Publicznej Szkoły Podstawowej nr 1 w Kozienicach, „Biała sukienka" opiekun - Iwona Chołuj.

X kategoria: soliści klas VII-VIII szkoły podstawowej

I miejsce:

ANNA WASIŃSKA z Kozienickiego Domu Kultury im. B. Klimczuka w Kozienicach, „Halaba Luby Ley”, opiekun - Piotr Markowski;

II miejsce:

JULIA WESOŁOWSKA z Publicznej Szkoły Podstawowej w Rudzie Wielkiej, „Kołysanka”, opiekun - Dorota Kwaśniewska;

III miejsce:

WIKTORIA ŚMIETANKA z Zespołu Placówek Oświatowych w Sieciechowie, „Hiszpańskie dziewczyny”, opiekun - Monika Bachanek-Śmietanka.

XI kategoria: duety - młodzież

I miejsce:

KAROLINA JASIK, ADRIAN MOLENDOWSKI z Specjalnego Ośrodka Szkolno-Wychowawczego w Opactwie, "Dziesięć w skali Beauforta", opiekun - Monika Bachanek-Śmietanka;

XII kategoria: soliści - młodzież

I miejsce:

PATRYCJA WOŁOS z Kozienickiego Domu Kultury im. Bogusława Klimczuka w Kozienicach, „Łaska oceanu”, opiekun - Piotr Markowski;

II miejsce:

KAROLINA JASIK z Specjalnego Ośrodka Szkolno-Wychowawczego w Opactwie, "Jeszcze się tam żagiel bieli”, opiekun - Monika Bachanek-Śmietanka.