12. Festiwal Piosenki i Pieśni Religijnej

 Miejsca w poszczególnych kategoriach:

I kategoria:  zespoły  - przedszkola

I miejsce – ex aequo:

- AMOLKI / OGNISKO PRACY POZASZKOLNEJ „OGRÓD JORDANOWSKI” W KOZIENICACH – „Chrześcijanin tańczy” – op. Dorota Ziarkowska;
- BIEDRONKI / PUBLICZNE PRZEDSZKOLE NR 4 W KOZIENICACH – „Braciszkowie skrzydlaci” – op. Ilona Karczewska;
- BEMOLKI / OGNISKO PRACY POZASZKOLNEJ „OGRÓD JORDANOWSKI” W KOZIENICACH – „Gdy idziemy przez świat” – op. Dorota Ziarkowska;
NUTKI /OGNISKO PRACY POZASZKOLNEJ „OGRÓD JORDANOWSKI” W KOZIENICACH – „Gdy na morzu wielka burza” – op. Dorota Ziarkowska.

II kategoria: soliści - przedszkola

I miejsce:

- ALEKSANDRA NAGRODZKA / SPOŁECZNE OGNISKO ARTYSTYCZNE W KOZIENICACH – „Na drugi brzeg” – op. Jacek Henryk Bolek.

III kategoria:  zespoły - szkoły podstawowe klas I-III

I miejsce:

- PUBLICZNA SZKOŁA PODSTAWOWA NR 1 Z ODDZIAŁAMI INTEGRACYJNYMI  IM. URSZULI  KOCHANOWSKIEJ W KOZIENICACH – „Anioł Stróż” – op. Elżbieta Komorowska;

II miejsce:

- WESOŁE ANIOŁKI /ZESPÓŁ SZKOLNO PRZEDSZKOLNY W SŁOWIKACH STARYCH – „Kochaj mocno Pana Boga” – op. Małgorzata Pachucy;

III miejsce:

- PUBLICZNA SZKOŁA PODSTAWOWA NR 1 Z ODDZIAŁAMI INTEGRACYJNYMI  IM. URSZULI  KOCHANOWSKIEJ W KOZIENICACH – „Aureola” – op. Elżbieta Komorowska;

IV miejsce:

- PUBLICZNA SZKOŁA PODSTAWOWA NR 4 IM. JANA PAWŁA II W KOZIENICACH – „Ruszajmy więc” – op. Dorota Wrzosek, Elżbieta Komorowska.

IV kategoria: soliści szkoły podstawowe klas I-III

I miejsce:

- MIKOŁAJ MAŃKA / PUBLICZNA SZKOŁA PODSTAWOWA NR 1 Z ODDZIAŁAMI INTEGRACYJNYMI IM. URSZULI  KOCHANOWSKIEJ W KOZIENICACH – „Każdy może być Święty” – op. Elżbieta Komorowska;

II miejsce:

- BARBARA BALCERZAK / KOZIENICKI DOM KULTURY  IM. B. KLIMCZUKA – „Będę ufać” – op. Ewa Izdebska;

III miejsce:

- ZOFIA GAZDA / KOZIENICKI DOM KULTURY  IM. B. KLIMCZUKA – „Najpiękniejsza z kobiet” – op. Ewa Izdebska;

IV miejsce – ex aequo:

- NATALIA MUCHA / SPOŁECZNE OGNISKO ARTYSTYCZNE W KOZIENICACH – „Tylko TY Panie” – op. Jacek Henryk Bolek;

IV miejsce – ex aequo:
- WIKTORIA BOMBA /PUBLICZNA SZKOŁA PODSTAWOWA NR 4 IM. JANA PAWŁA II W KOZIENICACH – „Chwała Tobie Panie” – op. Malwina Bomba.

V kategoria:  chóry

I miejsce:

- PUBLICZNA SZKOŁA PODSTAWOWA NR 4 IM. JANA PAWŁA II W KOZIENICACH – „W imię Ojca” – op. Małgorzata Sienkiewicz, Elżbieta Komorowska.

VI kategoria:  soliści szkoły podstawowe klas IV - VI

I miejsce:

- ALEKSANDRA OSTROWSKA / PUBLICZNA SZKOŁA PODSTAWOWA W JANIKOWIE – „Mój ląd” – op. Iwona Chołuj;

II miejsce:

- WIKTORIA KOTLICKA / KOZIENICKI DOM KULTURY  IM. B. KLIMCZUKA – „Ty tylko mnie poprowadź” – op. Małgorzata Koksa;

III miejsce:

- BARTŁOMIEJ SKIBA / SPOŁECZNE OGNISKO ARTYSTYCZNE W KOZIENICACH – „Ciągły niepokój” – op. Jacek Henryk Bolek;

IV miejsce – ex aequo:

- PATRYK CHODYŃ / PUBLICZNA SZKOŁA PODSTAWOWA W WÓLCE TYRZYŃSKIEJ – „To Matka ukoić może Twe serce” – op. Małgorzata Głuszek;

IV miejsce – ex aequo:
- NICOLA DALIVA / PUBLICZNA SZKOŁA PODSTAWOWA NR 4 IM. JANA PAWŁA II W KOZIENICACH – „Wszystkie moje troski i kłopoty” – op. Iwona Chołuj;

IV miejsce – ex aequo:

- MAJA KUŚMIERCZYK / PUBLICZNA SZKOŁA PODSTAWOWA NR 1 Z ODDZIAŁAMI INTEGRACYJNYMI IM. URSZULI  KOCHANOWSKIEJ W KOZIENICACH – „Kiedyś wino i chleb” – op. Elżbieta Komorowska;

IV miejsce – ex aequo:
- AMELIA SMOLARCZYK / PUBLICZNA SZKOŁA PODSTAWOWA NR 4 IM. JANA PAWŁA II W KOZIENICACH – „Czekaj na wiatr” – op. Elżbieta Komorowska.

VII kategoria:  soliści - młidzież

I miejsce – ex aequo:

- KAROLINA JASIK / SPECJALNY OŚRODEK SZKOLNO-WYCHOWAWCZY W OPACTWIE – „Powiedz ludziom, że kocham ich” – op. Marta Chołuj,
- ADRIAN MOLENDOWSKI / SPECJALNY OŚRODEK SZKOLNO-WYCHOWAWCZY W OPACTWIE – „Czarna Madonna” – op. Marta Chołuj.

VIII kategoria:  duety

I miejsce:

- BARBARA BALCERZAK, BLANKA BALCERZAK – „Eloi” – op. Norbert Balcerzak;

II miejsce:

- WERONIKA SZEWC, PATRYK CHODYŃ / PUBLICZNA SZKOŁA PODSTAWOWA W WÓLCE TYRZYŃSKIEJ – „Maryjo, śliczna Pani” – op. Małgorzata Głuszek;

III miejsce:

- KAMILA BARTOSZEK, FRANCISZEK ZIEMKA / PUBLICZNA SZKOŁA PODSTAWOWA NR 1 Z ODDZIAŁAMI INTEGRACYJNYMI IM. URSZULI  KOCHANOWSKIEJ W KOZIENICACH – „Cicho sza” – op. Elżbieta Komorowska.

IX kategoria:  zespoły - szkoły podstawowe klas IV-VIII

I miejsce:

- FAMILY BAND – „Amen” – op. Jacek Ćwiek;

II miejsce:

- PUBLICZNA SZKOŁA PODSTAWOWA W BOŻEM – „Pielgrzymkowe Despacito” – op. Katarzyna Ogonek;

III miejsce:

- SŁOWICZKI / ZESPÓŁ SZKOLNO PRZEDSZKOLNY W SŁOWIKACH STARYCH – „Uwielbiam imię Twoje” – op. Bożena Szczur;

IV miejsce:

- ZESPÓŁ SZKOLNO PRZEDSZKOLNY W SŁOWIKACH STARYCH – „Ofiaruje Tobie Panie Mój” – op. Justyna Kurpiel.