Tydzień 2

Dziękuję za 2 tydzień

To był tydzień opowieści i podróży odkrywającej mnie i nie tylko - to jak wyglądam i co jest dla mnie ważne :)

Dziękuję.BREJN.

Do zobaczenia w poniedziałek!
Cudownych dni na powietrzu! Odpocznij,baw się i łap energię na nowy tydzień!

Kolorki!

Ahoj Odkrywco! :D
ZOOBAACCZZ! Zaczyna się robić bardzo KOLOROWO!

Już prawie kończymy 2 wspólny tydzień - mam nadzieję, że wystarczająco dobrze się zaprezentowałem :D Czy już trochę mnie poznałeś? :)

A czy wiesz, że...

To już 2 tydzień, gdzie było z Nami jedno bardzo ważne ZADANIE-WYZWANIE? Otóż, Mój Drogi Odkrywco... pracowaliśmy nad:

CIERPLIWOŚCIĄ

Nawet nie wiesz jak bardzo nie mogę się doczekać kolejnych tygodni, gdzie mam tyle pomysłów, którymi chcę się podzielić!
Ale ważne dla mnie jest to, żebyś wiedział JAK WYGLĄDAM i JAKI JESTEM. Czy już wiesz? Ale czy na pewno na pewno? Czy obserwowałeś, poznawałeś, czytałeś każdą informację? W każdej umieściłem coś ważnego, coś o sobie. :)

Jeśli tak, dzielny Odkrywco i Obserwatorze, to jesteś gotowy na kolejny tydzień ze mną - opowiem o tym, co robię, żeby świadomie, z otwartymi oczami, serduchem i zwartym szykiem całej mojej załogi niesfornych narządów, które posiadam ODKRYWAĆ ŚWIAT!

ps. mam jeszcze jedno ZADANIE-WYZWANIE, które będzie kończyło 2 wspólny tydzień, ale i zaczynało cudowny proces główkowania!
Bądź czujny Odkrywco! :D

c.d.n.

Peleryna.

ZIELONA PELERYNA.

ZADANIE-WYZWANIE: ..robimy piknik! A ty, Mój Drogi Odkrywco, kiedy ostatnio zrobiłeś lub pomogłeś robić pyszności do jedzenia, zabrałeś kocyk/pelerynę i bachnąłeś się na trawie? :D Spróbujesz? ps koniecznie zabierz ze sobą wodę do picia!
Rozejrzyj się dookoła. Co widzisz? Dużo obserwuj. I dużo się Uśmiechaj - ja już zacząłem! :D
BREJN.

Rękawiczki

POMARAŃCZOWE RĘKAWICZKI.

Żebym zawsze był widoczny. Żebyś zawsze widział i pamiętał o tym, że jestem.

Rękawiczki pomagają mi CHWYTAĆ DZIEŃ. Jak najlepiej i jak najbardziej potrafię. Calutkimi garściami, garstką, palcem, paluszkiem. :)
BREJN.

a tu...garstka szalonych, rozbieganych i wesołych nut, które towarzyszą mi w odkrywaniu świata :)

 

 


1. Przytulaniec z Dąbkiem - mnóstwo dobrej energii! 2. POLNE ZNAKI z BREJNEM.
 
3.OWOCE LEŚNE i nie tylko... PAAJOONNGGG!!! 4. LEŚNE KWIATKI...? BREJN i zagadki.
 BUTY.

Tak zacznę...NIETYPOWO bo przecież dawno ich tutaj nie było hueh ;D i od końca.

Buty - schodzone, które widziały i odkryły już tak wiele. Bo ważne dla mnie jest to by stąpać po Ziemi świadomie. Najlepiej byłoby na BOSO, stawiając stopy mocno i przyciskając do Ziemi w trzech punktach (o tych trzech punktach dowiedziałem się dopiero od Pani Halinki i moje życie - świadome stąpanie - no cóż...odkryłem na nowo :D)...Wracając do trzech punktów (pięta, pod małym paluszkiem i pod dużym paluchem) - gdy tak sobie myślisz o tym i zaczynasz tak świadomie stawiać stopy (pięta delikatnie na zewnątrz - stopa zdaje się być prosta jak nigdy - myślałem że wykrzywiam ją o 90stopni..ale nic z tych rzeczy!) wydaje Ci się, że jesteś niesamowicie związany-połączony niewidocznymi chwytakami z Ziemią, po której chodzisz. To naprawdę niesamowite uczucie, taka stabilność?Równowaga...harmonia...bezpieczeństwo, ale i mądrość, czy też otulający moje myśli, mnie - SPOKÓJ. Ten przepływ energii pomiędzy Tobą, a nią NASZĄ ZIEMIĄ. Jednym z pięciu żywiołów. To takie centrum wszystkiego. Podstawa. Czy po niej chodzisz, jeżdzisz czy skaczesz - każdy w taki sposób na jaki pozwala mu ciało, zdrowie, jakie ma możliwości i tak jak potrafi. Każdy na swój sposób.
Ja tak sobie stąpam i czerpię z niej SIŁĘ. Wymieniamy się energiami, emocje z całego dnia spływają - zawsze wie jak się czuję, więc mnie ładuje. Zabieram, oddaje i tak na odwrót ... bo Ziemia, Mój Drogi Odkrywco, daje mi dużo dobrego, więc chcę się jej odwdzięczyć również DOBREM.


A BUTY...buty dają mi ochronę - choć jak tylko mogę to szybciutko je zdejmuję :D - No i prędkość!!! :D Wmontowałem w nie kilkaset koników, żeby szybciej latać ;p taaak to zdecydowanie dobra inwestycja! Tyle Radości! I tyle dróg przede mną! Juhuuu! "Przygoda, przygoda, każdej chwili szkoda..." :D
BREJN.

Ahoj!

Ahoj Odkrywco! To już DRUGI Tydzień Razem!
Zapraszam Cię na tydzień pełen przygód i wyzwań!
Chodź, teraz ja opowiem Ci troszkę o tym jak wyglądam i dlaczego. :) 

"Gdzie świat szeroki,droga daleka..."

Muzyka: Walk In The Woods
Muzyk: Jef