Spotkanie informacyjne, zbiórka

alt

alt

Dyrekcja OPP „Ogród Jordanowski” w Kozienicach informuje,
iż sztab 22 finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy znajduje się w budynku OPP „Ogrodu Jordanowski” w Kozienicach przy ulicy Kochanowskiego 1. W tym roku w akcji weźmie udział 70 wolontariuszy, którzy akcję zbierania pieniędzy przeprowadzą dnia 12.01.2014 r. w godzinach 800 do 1300. Każdy z wolontariuszy będzie posiadał w widocznym miejscu identyfikator ze zdjęciem oraz puszkę z numerem zgodnym z numerem identyfikatora. Podczas zbiórki wolontariusze pozostają w stałym kontakcie ze sztabem. Kwestujący poruszać się będą w następujących obszarach na terenie miasta Kozienic: targ, skrzyżowanie Warszawska-Radomska-Lubelska,  teren ZS nr 1 w Kozienicach, Tesco, Stokrotka, Biedronka, kościół Św. Krzyża, kościół Św. Rodziny, kaplica Św. Józefa
oraz osiedla. Ponadto zbiórka będzie także przeprowadzana w niniejszych miejscowościach: Magnuszew, Sieciechów, Świerże Górne, Nowa Wieś. Jednocześnie w ciągu całego dnia na skwerku przy Al. 1 Maja będą odbywać się imprezy towarzyszące organizowane przez Kozienicki Dom Kultury.

W dniu 10.01.2014 r. o godzinie 1700 odbędzie się spotkanie z kwestującymi w tegorocznym finale WOŚP, na który zapraszamy przedstawiciela Policji w celu objaśnienia zachowań wolontariuszy podczas zbiórki pieniężnej.

W dzień 22 Finału między godziną 1500 a 1600 planowany jest wyjazd busem - firmy przewozowej pana Marka Kiełbowicza – do Warszawy w celu przekazania zebranych pieniędzy.